Asia & Mateusz | Przepis na autentyczne zdjęcia ślubne – American dream wedding

13 lipca 2018
empty image

Asia & Mateusz

Przepis na najlepsze, autentyczne zdjęcia?
Historia jest ciekawa – najpierw poznaliśmy Mateusza, przyleciał z USA, miał kilka dni żeby pozałatwiać sprawy ślubne. Umowę podpisywaliśmy na kolanie – dosłownie, nie w przenośni – siedząc przed wejściem na siłownię 
Później poznaliśmy Asię. Szczerość, która od niej uderzała na pierwszym spotkaniu była nie do opisania.
Dzień ślubu Asi i Mateusza, to był ten dzień, w którym wszystko Ci się układa od samego początku. Emocje, kadry, dynamika zdjęć, po prostu wszystko. Czasem zadajesz sobie pytanie, na czym to polega, skąd się to bierze że tak jest, że jest ten flow, ten rytm. Już to wiemy. To chęć pełnej partycypacji rodziny i przyjaciół. Jeśli wesele jest okazją do zjednoczenia rodziny z całego świata, jeśli na ślub czeka nie tylko Para Młoda, ale wszyscy dookoła to rezultat może być tylko jeden. Świetne zdjęcia.
Asia, Mateusz – dziękujemy! Waszą energię i szczerość będziemy wspominać chyba już na zawsze 

P.S. Nie mogę pominąć zespołu, który rozgrzewał parkiet do czerwoności – ARTIS Cover Band. Jeden z lepszych jakie znam i nie jest to lokowanie produktu 

Recipe for the best, authentic pictures?
The story is interesting – at first I met Mateusz when he came from USA to Poland to plan and organize the wedding. Our photography contract was signed literally on my lap, sitting in front of the gym  Then I met Joanna. I was amazed with her sincerity. It was enormous and underscibable.
Their wedding day was one of those days when for photographer everything is in place from the very first shot taken. Emotions, composition, dynamic, simply everything. Sometimes – us photographers – we ask ourself questions: where does it comes from, this perfect flow, the rythm. Now I know. It is the full participation of family and friends from all over the world. If not only Bride and Groom wait for this big day but also everybody else so final result can’t be any different. Just great pictures.
Joanna, Mateusz – thank you very much. Your energy and honesty will be remembered forever I guess 

P.S. You can’t not mention the music band who kept people on the dancefloor – ARTIS Cover Band. One of the best cover bands I know.

Przyjęcie weselne: Rezydencja Sosnowa
Zespół: ARTIS Cover Band

Leave a comment