Nagrody

i wyróżnienia

Jakość naszych fotografii ślubnych została doceniona w międzynarodowych konkursach fotograficznych i ogólnopolskich plebiscytach ślubnych. Poniższe nagrody i wyróżnienia to nasz dorobek intelektualny, którego nie udałoby się osiągnąć gdyby nie nasi wspaniali Klienci.

Skromnie chwalimy się i jednocześnie dziękujemy za zaufanie i współpracę!

Najlepsze zdjęcie ślubne 2015
Najlepszy fotograf Michał Fąfrowicz nagroda
Najlepszy fotograf ślubny w Rzeszowie
Zwycięzca ZIWA najlepszy fotograf ślubny w Rzeszowie i Krakowie
Opinie

Klientów

Ola & Michał
Wrocław plus Kraków

„Szukaliśmy fotografa wyjątkowego – takiego, który pokaże emocje w naturalnych ujęciach, bez przesadnego retuszu i dziwacznych kadrów. To właśnie na zdjęciach zależało nam najbardziej w zakresie uwiecznienia wyjątkowego dnia. Przeglądając portfolia, wybraliśmy do spotkania dwóch fotografów. I po tych spotkaniach mieliśmy pewność, że chcemy aby to właśnie Michał uwiecznił nasz ślub. Oprócz wspaniałych zdjęć liczył się dla nas także bezpośredni kontakt i energia. Tutaj spotkaliśmy fotografa, który łączy artyzm z inżynierskim poukładaniem i systematycznością (niezwykle przejrzysta umowa i ustalanie wszelkich szczegółów). Do tego sam kontakt z Michałem jest bardzo bezpośredni, łatwy i sympatyczny. W dniu ślubu/wesela Michał jest dyskretny, a zarazem pomocny (udzielał nam kilku wskazówek w związku ze swoim doświadczeniem:), również w zakresie rozładowywania stresu:). Na zdjęcia warto było czekać kilka tygodni. Zachwyciły nas i całą naszą rodzinę – każde jest wyjątkowe i za każdym kolejnym oglądaniem odkrywamy w nim nowe szczegóły. Niektóre są wzruszające, inne zaskakujące, a jeszcze inne po prostu zabawne:) Nie ma ani jednego przypadkowego kadru, a całość tworzy piękny i spójny reportaż. Absolutnie polecam, jeśli szukacie pięknych, a zarazem naturalnych zdjęć.”

Alicja & Vishal
Polish-Hindu Love Story

„Michal is extremely professional, courteous, respectful and most importantly very good at his job! He doesn’t miss any important moments in a wedding. His style of photography is very unique. The pics seem to have a very natural vibe to it. My wife and I loved his pics and his work. He always has great ideas to help you decide what lighting and pose will create perfect pics.

From the moment I saw him till the end of day, he had a great smile on his face and was running all over the place to make sure he clicks every important picture so my wife and I can have great memories!”

Justyna & Dominik
Best… Bieszczady

„Michał zacznę niestandardowo …. bo też taka była nasza współpraca. Niestandardowa – PEŁNE zaangażowanie, PEŁEN profesjonalizm, ZERO stresu. O wszystkim pamiętałeś tak jak miało być. Zdjęcia MEGA EKSTRA ZAJ***STE :) Nie napiszę POLECAM, ale NAMAWIAM !!! WSZYSTKICH którzy zastanawiają się skorzystać z usług Michała.

PLENER !!!! Świetny – cały pomysł, aranżacja i wykonanie należy tylko i wyłącznie do Ciebie… Ja tylko tam byłam z moim mężem. Zatroszczyłeś się o wszystko, za co jesteśmy Ci bardzo dźwięczni :) JESTEM PIĘKNA NA TWOICH ZDJĘCIACH, A MÓJ MĄŻ…. FIU FIU FIU :) Dziękujemy !!!! i moje ulubione… :)”

Kasia & Dawid
Rzeszów

„Michał jesteś czarodziejem! Każde zdjęcie z naszego ślubu jest piękne, magiczne i każde ma to coś, co sprawia, że chce się je oglądać jeszcze, jeszcze i jeszcze. Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś! Za zdjęcia do zaproszeń, które wywołały uśmiech na naszych twarzach, a na twarzach naszych gości zaskoczenie, oczywiście bardzo pozytywne. Za piękne zdjęcia i wspaniałą atmosferę na sesji narzeczeńskiej. Za zdjęcia poważne, romantyczne, kolorowe, zabawne i wszystkie inne. Za to, że praca z Tobą to sama przyjemność. Za to, że było wesoło, naturalnie i bez stresu. Za to, że nie byłeś tylko fotografem, ale również przyjacielem! Dziękujemy za piękne zdjęcia dla rodziców! I oczywiście dziękujemy za zdjęcia z dnia ślubu i wesela. Za to, że widać na nich uczucie, za to, że potrafią wzruszyć, ale i rozbawić! Za to, że są profesjonalne, pomysłowe i spontaniczne. Za to, że nikogo nie ustawiałeś i nie przestawiałeś, za to, że zrobiłeś wszystko, żebyśmy mogli zobaczyć każdy moment naszego wesela i móc przeżywać ten dzień jeszcze wiele razy. Za to, że żaden szczegół nie umknął Twojej uwadze i teraz możemy się cieszyć, że na zdjęciach widać to, w co włożyliśmy dużo pracy przed weselem. Dziękujemy za to, że byłeś niewidzialny, ale dotarłeś wszędzie! To bardzo cenna cecha :) Michał Fąfrowicz to profesjonalista! Najlepszy z najlepszych. Fotografia to nie jego praca, to pasja, w którą wkłada całe serce, a to przekłada się na jakość. Zdjęcia, które dostaliśmy przerosły nasze oczekiwania oraz potwierdziły, że wybraliśmy najlepiej jak mogliśmy. Doświadczenie, poczucie humoru, charyzma i profesjonalizm to drugie imię Michała. Nie ma lepszego fotografa. Michał to mistrz! Polecamy!!! Gwarantowane 100% zadowolenia.”

Magda & Mateusz
Zakopane? Gorlice, Hej!

„Michał to ziom nad ziomy! Michał miażdży! :) Przezaj*****y człowiek i co najważniejsze artysta w pełnym tego słowa znaczeniu! Gdy tylko zobaczyliśmy jego zdjęcia, dostępne na stronie i blogu od razu stwierdziliśmy, że to jet TO! I nie myliliśmy się! Wszystko wyszło wspaniale! Przepiękne kadry, uchwycone idealne momenty, emocje stworzyły jedną wielką, piękną historię. A sesja plenerowa, no cóż… wisienka na torcie! (taaaka dużaaaa).

Michał to uśmiechnięty i bardzo zaangażowany w swoją pracę człowiek. Doradzi, podrzuci idealne wskazówki, dzięki czemu wesele jak i sesja plenerowa to super zabawa! Każdy kto ogląda zdjęcia, jest zachwycony i robi taką minę :D Jeśli chodzi o wykonanie albumu jak i płyty to również wszystko na baaaaardzo wysokim poziomie! Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem Michała, to nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej! Dzwońcie, piszcie i rezerwujcie terminy! Tak jak i my, będziecie zachwyceni, gwarantujemy!”

 

Inne rzetelne komentarze i opinie na temat naszej pracy znajdziecie Państwo w oficjalnej wizytówce w serwisie Google -> link tutaj.

Zapraszamy do tworzenia Waszej pięknej historii!