Oferta fotografii ślubnej na sezon 2019/2020

Dziękujemy za kontakt ze nami! Bardzo się cieszymy, że udało nam się Was zainteresować naszymi zdjęciami i zapewne chcielibyście poznać szczegółową ofertę, nasz sposób pracy oraz koszty usługi. Informacje, które znajdziecie poniżej powinny dać Wam większość odpowiedzi jednak w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową (formularz kontaktowy) lub telefonicznie (tel. 508-153-225 – Michał). Możemy również umówić się na niezobowiązujące spotkanie, gdzie o wszystkim porozmawiamy osobiście i sami zdecydujecie co dalej robić.

To nie wydatek, to inwestycja!

Kochani, pewne rzeczy trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie. Fotografia ślubna NIE jest banalna. Wręcz przeciwnie – to jedna z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych dziedzin fotograficznych jakie istnieją. Podczas sesji komercyjnej, modowej czy w zasadzie każdej innej sesji zdjęciowej, fotograf ma mnóstwo czasu na ustawianie swoich modeli, oświetlenia, może do woli wykonywać te same ujęcia, po to by ostatecznie i tak oddać raptem kilka lub kilkanaście najlepszych zdjęć. Widzicie dokąd zmierzamy?

Dodajmy do tego, że dzień ślubu to bezsprzecznie wielkie wydarzenie dla każdej Pary Młodej. Tego samego dnia będziecie w centrum uwagi – otoczeni najbliższą rodziną i przyjaciółmi, spędzającymi znakomicie czas na Waszym weselu, gdzie nieustannie nakładają się na siebie różne akcje i wątki, przewijają się sceny radości i wzruszeń. Jeśli zależy Wam na zdjęciach nie zwykłych, lecz wartościowych, ciekawych, zabawnych i intrygujących, wtedy też potrzeba naprawdę doświadczonego i spostrzegawczego fotografa.

Dlaczego o tym wszystkim piszemy? Ponieważ chcemy abyście wiedzieli, że pieniądze które wydajecie na nas i swoje zdjęcia ślubne są bardzo dobrze ulokowanym kapitałem, bo jest to inwestycja we własne wspomnienia. A te, jak się często okazuje dopiero po weselu – są bezcenne. Pamiętajmy – wybierając przeciętnego fotografa narażacie się na ryzyko posiadania przeciętnych zdjęć, których już NIGDY nie będziecie mogli zmienić.

Dwóch fotografów dla najlepszych rezultatów, czyli Wasz 1%

Jakie są zalety posiadania na ślubie dwóch znakomitych fotografów zamiast jednego? No cóż, odpowiedź jest dość oczywista, ale to już zapewne zauważyliście. Argument w postaci obsługi fotograficznej przez dwóch doświadczonych fotografów deklasuje 95% konkurencji. Pozostałe 5% to inne duety, z czego tak naprawdę tylko 1% jest warty uwagi. Gratulacje! Właśnie znaleźliście swój własny 1%, tylko dla siebie.

Praca we dwie osoby daje ogromne możliwości, swobodę ruchu i myślenia. Abstrahując od oczywistych kwestii jakimi jest dwukrotnie większa ilość wykonanych zdjęć czy mnogość posiadanego sprzętu, warto skupić się na tym, dlaczego faktycznie praca we dwójkę daje przewagę i korzyści.

Sytuacja 1 – Pani Młoda i Pan Młody ubierają się dokładnie w tym samym czasie, ale w różnych lokalizacjach. Jeden fotograf niestety musi z czegoś zrezygnować. Dwóch fotografów nie musi z niczego rezygnować.

Sytuacja 2 – Pani Młoda ma piękny, długi tren, który chciałaby uwiecznić chociaż na jednym zdjęciu, najlepiej jak wchodzi do Kościoła. Na ołtarz odprowadza ją ojciec. Jeden fotograf musi wybrać – pokazać emocje ojca idącego z córką czy długi tren sfotografowany z chóru. Dwóch fotografów zgarnia wszystko.

Sytuacja 3 – Para Młoda wkłada obrączki. W tym samym momencie rodzice ocierają łzy ze wzruszenia. Obrączki czy łzy? Dwóch fotografów znów ma wszystko.

Sytuacja 4 – Przyjaciele szaleją z Parą Młodą na parkiecie w rytm piosenki, na którą wszyscy czekali. Wasi kochani dziadkowie nie mają siły tańczyć z Wami, ale cieszą się z Waszego szczęścia bawiąc się przy stoliku. My bierzemy wszystko!

Przykładowych sytuacji zmuszających fotografa do wybierania mniejszego zła jest wiele i zdarzają się na każdym weselu, na każdym kroku. Pamiętajmy, że wesele to nie teatr dwóch osób, a wielowątkowe wydarzenie, na którym praktycznie w każdym miejscu, gdzie się nie spojrzy to coś się dzieje. I właśnie to jest najciekawsze i najbardziej wartościowe dla Klientów.

Pakiety reportażowe

Oferta naszej fotografii ślubnej to gotowe pakiety reportażowe, zbudowane w oparciu o najczęściej wybierane przez Klientów rozwiązania. Jeśli w poniższym zestawieniu nie znajdziecie tego co Was interesuje lub chcielibyście dowolnie zmodyfikować wybrany pakiet – piszcie śmiało! Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda trzeba poczekać kilka dni ;)

Klasyk skrócony

PLN3800

Obsługa fotograficzna przez 2 fotografów

8-godzinny reportaż w dniu ślubu

200-250 najlepszych zdjęć po obróbce
do 100 dodatkowych zdjęć gratis bez obróbki

Reportaż może obejmować:
przygotowania ślubne
ceremonię z życzeniami
zdjęcia grupowe
skrócone przyjęcie weselne

Sesja plenerowa możliwa tylko w dniu ślubu

Piękny duży album 42x30cm – 20 stron
o wartości 400zł

Pendrive ze zdjęciami

Galeria internetowa, ważna 12 miesięcy

Klasyk

PLN4500

Obsługa fotograficzna przez 2 fotografów

13-godzinny reportaż w dniu ślubu

300-350 najlepszych zdjęć po obróbce
do 300 dodatkowych zdjęć gratis bez obróbki

Reportaż może obejmować:
przygotowania ślubne
ceremonię z życzeniami
zdjęcia grupowe
przyjęcie weselne do oczepin

Sesja plenerowa w dowolnie inny dzień

Piękny duży album 42x30cm – 40 stron
o wartości 500zł

Pendrive ze zdjęciami

Galeria internetowa, ważna 12 miesięcy

Klasyk rozszerzony

PLN5200

Obsługa fotograficzna przez 2 fotografów

15-godzinny reportaż w dniu ślubu

400-450 najlepszych zdjęć po obróbce
do 600 dodatkowych zdjęć gratis bez obróbki

Reportaż może obejmować:
przygotowania ślubne
ceremonię z życzeniami
zdjęcia grupowe
przyjęcie weselne do oczepin

Sesja plenerowa w dowolnie inny dzień

Piękny duży album 42x30cm – 60 stron
o wartości 600zł

Pendrive ze zdjęciami

Galeria internetowa, ważna 12 miesięcy

Oferta ślubna alubmów i fotoalbumów

Naszym Klientom oferujemy cały wachlarz usług związanych z fotografią – sesje narzeczeńskie, sesje ciążowe, sesje rodzinne. Informacji odnośnie tych usług i produktów udzielamy indywidualnie.

Rezerwacja terminu wiąże się z wpłaceniem niewielkiej zaliczki – 300zł – oraz podpisaniem umowy.
W przypadku konieczności dojazdu do Klienta na łączną odległość powyżej 50km doliczany jest koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.

Szczegółowe zapytania i rezerwacje terminów: michal@fafrowicz.com lub przez formularz kontaktowy.

Serdecznie zapraszamy.
Ola i Michał